باکری های سرزمینم بپا خیزید ، ساختمان فرمانداری ارومیه چشم براه شماست

به نام خداوند دانای راز چندیست با افزایش آگاهی مردم ، استقبال نخبگان از ثبت نام در انتخابات های مختلف به عنوان کاندیدا زیاد شده که این امر موجب احساس خطر عده

۳ فروردین ۱۳۹۶
بازدید 145 views
کد خبر : 538

به نام خداوند دانای راز

چندیست با افزایش آگاهی مردم ، استقبال نخبگان از ثبت نام در انتخابات های مختلف به عنوان کاندیدا زیاد شده که این امر موجب احساس خطر عده ای از نا اهلان و نامحرمان که متاسفانه صاحب زر و زور و تزویر می باشند گردیده است.

این افراد از جیره بگیران رسانه ای خود نیز استفاده نموده و درچندین مرحله قصد تخریب و ممانعت از ورود چهره های جدید و مردمی و مستقل به عرصه های تصمیم گیری شهر را دارند.

به نظر اینجانب افرادی چون باکری ها را می توان در بین چهره های جدید یافت نه مشئولین فعلی.درنتیجه از تمامی افرادی که این توان را در خود می بینند که منشاء خدمت باشند می خواهم تا به جوسازی های رسانه های جیره خوار توجه ننموده و وارد میدان گردند که ساختمان فرمانداری ارومیه چشم براه باکری های این سرزمین است.

اینجانب پس از تجربه یک دوره کاندیداتوری در چهارمین دوره شورای شهر ارومیه بالاخره تصمیم گرفتم تا با حفظ رویکرد عدم وابستگی به جناح یا شخص دیگری با تشکیل ائتلافی از افراد مستقل و کاردان در انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی شهر ارومیه نقشی در توان خود ایفا کنم.

بر این اساس روز گذشته در دوره پنجم انتخابات شورای اسلامی شهر ارومیه ثبت نام نمودم ولی در صورتی که تعداد افرادی که در ائتلاف مورد نظر بنده خواهند بود بیش از یازده نفر گردد بنده به نفع آنها کناره گیری نموده و با تمام توان و امکاناتی که در اختیار دارم از آنها حمایت خواهم نمود.

همچنین بنده امروز با کاروان راهیان نور راهی سرزمین های نور می باشم تا با شهدا تجدید عهد نمایم و امیدوارم بعد از برگشتن شاهد ثبت نام خیل عظیمی از جوانان پاک و با انگیزه شهرم باشم.

نظرات
نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد

نظرسنجی
طراحی و اجرا :  آذرتاب عالم آرا