بیانیه ستاد انتخاباتی مهندس ناصر پور اسد، کاندیدای چهارمین دوره شورای شهر ارومیه

بنام یزدان پاک با سلام و صلوات بر محمد و آل محمد (ص) ، براساس اطلاعات موثق ، كه برخی از دوستان و مشوقان وحامیان اینجانب در اقدامی خودجوش و به مناسبت

۲۶ آذر ۱۳۹۲
بازدید 391 views
کد خبر : 253

Untitled-1

بنام یزدان پاک

با سلام و صلوات بر محمد و آل محمد (ص) ، براساس اطلاعات موثق ، كه برخی از دوستان و مشوقان وحامیان اینجانب در اقدامی خودجوش و به مناسبت کسب رتبه برتر استان توسط موسسه کاریابی و مشاوره شغلی زاگرس که تحت مدیریت این حقیر ، بنر های تبریک در سطح شهر نصب کرده بودند و به محض اطلاع از اقدام این بزرگواران و یادآوری دوستان در سیستم نظارتی ، و جهت جلوگیری از ایجاد شائبه ، سه عدد بنر که در نقطه مختلف شهر نصب بود توسط پیمانکار مربوطه جمع آوری شد . برخود واجب دانستم ضمن سپاس و قدرداني از حُسن‌نيت دوستان و به منظور اتخاذ شيوه‌اي واحد و مبتني بر خردجمعي تبليغاتي و براي جلوگيري از افراط و تفريط‌ها و سوءاستفاده معاندان و مغرضان، هرگونه اقدامی بر له ، می بایست با نظر مسئول ستاد تبلیغاتی بنده باشد.

همه كساني كه دل در گروي نظام اسلامي ،ميراث گرانبهاي امام راحل (ره)، و تلاش در جهت حاكميت عقل و تدبير بر مسند اجرايي کلان شهر ارومیه دارند، مي‌دانند آبادانی شهری به مثابه شهر ما بیش از هر چیز به یکدلی و یکرنگی نیاز دارد و این امر میسور نخواهد بود مگر با سعه صدر و تفکر و تعقل .
همه فعاليت‌هاي تبليغاتي، بايد براساس قانون انتخابات کشور ، عمل شود و برنامه‌هاي مدوّن و ستادي طراحی شده ملاک عمل خواهد بود و از تك‌روي‌ها پرهيز خواهد شد .
هدف، وسيله را توجيه نمی کند و بايد متوجه باشيم كه مبادا در راستاي كارهاي تبليغاتي و با توجيه زمان اندك تا انتخابات، با حرکتی ناشایست بر علیه آرامش روانی و امنیت شهر اقدامی صورت پذیرد .
اعتقاد قلبي من این است که با پرهيز از تخريب رقبا و احترام به همه سلايق و احترام به رای مردم در عرصه حماسه سیاسی و اقتصادی می توان موثر بود و این نهایت آرزوی من است که در خلق چنین حماسه ای سهمی هرچند کوچک ولی موثری داشته باشم.
و همچنین توهين و تهمت و افترا را کاری قبیح و حركتي ضدانساني و مغاير با باورهاي ديني و اخلاقي و انديشه‌هاي والای اعتدال علوي مي‌دانم.
توجه داشته باشيم كه مسند شورای شهر ، وکالت مردم در شهر ، می باشد و خدمت در این عرصه عشق به مردم را طلب می کند و در غیر این صورت محکوم به شکست خواهد بود.
در پايان يك بار ديگر مراتب تقدير خويش را از تشکلهای سیاسی ، موسسات ، دوستان و … عموم مردم به خصوص جوانان پرشور و شعور ، شهر همیشه سبزمان اعلام و تصريح مي‌نمايم كه حركت بر مدار قانون، حتي اگر برخلاف سلايق باشد، عقلاني و منطقي است و تاکید می نمایم که نتیجه انتخابات هرچه باشد اینجانب به سان سرباز این ملت در عرصه اشتغالزایی و کارآفرینی قدرتمند تر از گذشته انجام وظیفه خواهم نمود.

«من الله التوفیق »
مهندس ناصر پوراسد
کاندید دوره چهارم شورای شهر ارومیه

نظرات
نظرات پس از تائید مدیریت منتشر خواهد شد

نظرسنجی
طراحی و اجرا :  آذرتاب عالم آرا